SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2003
ID e produktit :
104337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuter 50kubik ka ni problem te Vogel me japen e gaz it shymet esht I rujtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leoo
Prishtinë
049820652
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »