SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 740 gjendje perfekte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
BMW 740
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
287,678
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
1996
ID e produktit :
104343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 740 osht ne gjendje shum shum te mir Motorr 4.0 V8 gjendje tshkelqyer Viti 96 seria 2001 e porositur ekstra Auspuh extrem Regjistrim edhe 6 muj Posedon sensora parkingu para dhe mas Interier lekur Karriga para mas me nxemje +memorje Xhama te zi dhe elektronik Pasyre me rrym E vetmja ksi modeli ne kosov Etj etj.. Ndrrim i mundshem Viber +37745648820

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »