SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw beetle 1.8 turbo 2007
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2007
ID e produktit :
104346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Asht likur i ka karrikat me nxemje bandash 17 coll me guma te reja i pa doganum .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edison
Prizren
049638882
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »