SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T 4 . 1996
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Tjetër
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1996
ID e produktit :
104360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite Kombi T 4 Eshte ne gjendje te rregullt Kombi posedon 3 ulse motorrin e ka 2.4 Esht i ruajtur mbrenda dhe jasht Nuk ka regjistrim ! Numri i kontaktit: 049164421

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend Artan
Mitrovica, Kosovo
049164421
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »