SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
232,200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
104373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Stilo 1.6 benzin,klim,panoram,sity,regjistrim deri mars 2016 etj/049411545
Informata rreth publikuesit
Afrim
Ferizaj
049411544
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »