SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2002 1.9
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
104387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 1.9 tdi (DI e kuqe) 4 mitions 6 shpejtesi rks tabelat deri muajin shator 2016 regjistrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mentor
Ferizaj
044171756
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »