SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cross 250 cc full cros
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Yamaha X-MAX 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1995
ID e produktit :
104402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Yamaha full cross 250 cc ne gjendje perfekte kontakt 045488853

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riki
0037744415152
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »