SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz E320
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
1995
ID e produktit :
104418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 320 benzin automatik S ,posedon clim,abs ,ars,tempomat,esp ne gjendje shume te mire
044-721-909
049-126-399-viber &whatsapp
vetura eshte e aksidentuar mund te rregullohet
Informata rreth publikuesit
Fisnik
049126399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »