SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
citroen c1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
168,911
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2007
ID e produktit :
104426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ne gjendje profekre

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
beni
Prishtinë
045575018
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »