SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Bravo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Bravo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
104435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIATI ësht ne gjendje shum te mir.Sigurim ka deri 06.2016. Na kontakto ne nr 044475378 Ju mir presum.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
RiNor
Lipjan
044475378
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »