SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lexus is 200 Benzin/Gas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Lexus IS
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
2000
ID e produktit :
104438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lexus is 200 benzin /gas sport me te gjitha shperbimet e bera me karta te prera deri me 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vasil
Korçë, Albania
+355698856888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »