SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
104449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Fiesta 2001 , 1.2 Benzin kilomtrazha 80 mij te kaluara me liber servisi ka klima funksionale dhe goma te dimrit .
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
049 777 941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »