SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES B CLAS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
104457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes b180

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Menttor
Pristina
044443588
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »