SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.4
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
104472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio 1.4 16v te gjitha serviset e kryera vaji motorit vaji hidraulikit antifiz gurtne te reja goma te reja dimri panoram 5 dyer radio cd komanda ne timon nr tel 045-857-940

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
veton
Ferizaj
045857940
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »