SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lupo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
ID e produktit :
104477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lupo 1.0 me klim etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bardhi
Prishtinë
044885852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »