SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes passat 3c 1vit regjistrim
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
104480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura past 3c ne gjendje te shum te mir esht ne gjenje te rregullt opcinet e vetures jan klimatronik 2 sezonal ulset me nzemje pulla ne timon navi te madh tempomat pasqyret me rrym bord kompjuter fellne alumini esht i servisum komplet esht regjistrimi i par 1vit regjistrim pres blers seroz ndrim i mundshm 044478239
Informata rreth publikuesit
toni
Prishtinë
044478239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »