SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
104501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 viti 2008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Vushtrri
044332707
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »