SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki Samurai 4x4 1.3 Benzin
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
Lloji :
Suzuki Samurai
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
148,732
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1987
Ekstra :
Hidraulik, Radio, Spoiler
ID e produktit :
104508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Suzuki Samurai 4x4 1.3 Benzin
044178781
Informata rreth publikuesit
artan
Deçan
044178781
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »