SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.9 Diesel
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,550
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
104510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Megane 1.9 Diesel
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044448763
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »