SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda CRF250R Fullcross
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
104534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda CRF 250R ne gjendje perfecte 2012 viti TIP TOP.
Extra ka shum pjes : Lladnjakat, ZAP dorzat e frenimit, Disqit, Auspufin Yoshimura 550 eru i blem extra, ka pjes rezerv maska, likur te shales, Klipin me karrika te ri i blem dyrekt te Honda, Gumicat e ventilave si dhe setin e diktunave.
Me motorr shkoj nje pal tesha motorrit pantollat dhe bluza, qizmet .
Informata rreth publikuesit
Dibran
Prizren
044305136
Fsh. Korishë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »