SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530 d viti 2000 rks 11 muj rexhstrim
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
530.00
Viti :
2000
ID e produktit :
104544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 530 d viti 99 2000 full opsion nuk ka nevoje per invstim ka senzora mrapan karrika nxemje masazh full opsion nemer tem.ju garantoj per hipotek goma dimri m+s ndrrim me pikap VW me kesh 4800 nar ket qmimi mess thirr ju falmnderit sipas marrveshjePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burhani
Pejë
38649322289
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »