SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3 1.9 Dizel
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike
ID e produktit :
104563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 i sapo ardhur nga sllovenia eshte shum I ruajtur 1.9 dizel kush eshte I interesuar mund te kontaktoni ne nr. Tel 044 / 214-854 ikemi edhe hekrat per bagazh 50 Euro te dyjat kush usht I interesuar kontaktoni

presim bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Skënderaj
044 214 854
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »