SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes x5 modifikant
Çmimi :
€10,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
104579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes x5 3.0 d modifikant ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike. servisin komplet . vajin e transmetuesit .vajin diferenciala . posedon :klim. abs. airbag. central. navigacion . shiber lart .2par goma

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agronx5
049505173
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »