SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kombi lt 46
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
ID e produktit :
104586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombi vw lt 46 dubllo guma tdi me 1` tkuqe i posa ardhur nga austria i doganuar viti i prodhimit 2001 ne gjendje shum te mir qmimi 4700 mund te kontaktoni ne nr 044 243 163

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dinni
Eferding
044-243-163
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »