SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.0 Diesel
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '13
Lloji :
Opel FX High Output
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
10460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 2.0 Diesel.
Posedon: ESP, ABS, Klime, 7 ulese, etj.

Ne gjendje te shkelqyer
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Lisi
Ferizaj
045 558 988
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »