SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '13
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
10461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 2.0 TDI, ne gjendje perfekte.
Regjistrimi i pare RKS.
Vetura posedon: Klimatronike, ABS, Airbag, regjistrim deri ne fund te shkrutit 2014.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Lisi
Ferizaj
045 558 988
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »