SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renaultin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
104611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
është ngjendje shum te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Prishtinë
049118038
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »