SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 D
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '13
Lloji :
BMW 3 Series
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
10462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320 Diesel Automatike- Tiptronike, ne gjendje perfekte, dhe ka rregjistrime deri ne muajine e 4-te 2014.

Vetura posedon: ABS, Klimatronike, Lekure ngjyre krem.

Regjistrimi i pare i vetures eshte bere ne vitin 2007.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Lisi
Ferizaj
045 558 988
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »