SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LT28 - 1998
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
104621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi wolfsvagen LT 28 viti 1998 ne gjendje te rregullt 1 vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kastriot
Prishtinë
049 885573 / 044 227 965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »