SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Gjurmues
ID e produktit :
104629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4. ne gjendje perfekte. ngjyra blu teper e bukur. me letra te gjitha te paguara ...5porta.. me letra shqipetare nmr cel. 0694232999
Informata rreth publikuesit
Klejvì
Prishtinë
0694232999
Dubai, United Arab Emirates [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »