SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
151,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
104649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320 D FULL EXTRA
Informata rreth publikuesit
Arton
Suharekë
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »