SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Bipper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2010
ID e produktit :
104682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot Bipper
Per me shum info
045487732 24H on
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prishtinë
+37745487732
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »