SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap Peugeot Partner -08
Çmimi :
€5,850.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot Partner
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
104686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet piakpi peugeot partner 1.6 HDI
Në gjendje të rregullt
Kilometrazha : 96600
Viti i prodhimit : 2008
Regjistrimi i parë 2012
Regjistrim deri ne korrik 2016

Kontakt : 049 576 678 / 045 910 052
Kontakt Viber : +38649576678
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »