SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She's lir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1998
ID e produktit :
104703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Asht Mir shrungun shum Mir muni me ardh me pahPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Remi
Ferizaj
045579329
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »