SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C 200 Cdi
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1995
ID e produktit :
104704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes c 200 Cdi viti I prodhimit 1995.Vetura eshte shum e ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht.Vetura eshte në gjendje te rregullt.Vetura permban abs ets airbag musik fellne dhe goma te reja te dimrit dhe te veres etj.Nr kontaktues 044388032 ose viber +37744388032.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
EroLind
Gjakova
049220402
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »