SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0tdi 2005 full extra
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
104705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
passat 2.0tdi: 6 shpejtsi,Viti 2005,regjistrim deri në shkurt 2016,servisin e kryer komplet, goma te reja, Clima Ac,Navigacion,Bordkompjuter,Pasqyre Elektronike,Xhama elektronik,Fshisat Automatike,Karrigat me nxemje,Etjjjj. për më shum kontakto në Nr.044 357 357Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Besianë
044357357
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »