SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI TT / 1.8 Turbo / 140000KM / 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
Lloji :
Audi TT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
104708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audin tt sepse nuk ka mo nevoj per te. audia ka regjistrim dej n shkurt 2016. vetura ka gjendjen e perdorme. edhe vetur shum e bukur me shum stil. shikoje fotot

per pytje detaje. ju lutem veq imell: jetmir.shabani@hotmail.com ose viber +41764741706
Informata rreth publikuesit
jetmir
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »