SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW EOS 2.0 Kabriolet RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Eos
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
104710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VIBER DHE WHATSSAP NE NUMRIN 049 182 534...vw eos 2.0 fsi 6 shpejtsi R-line kabriolet ulese me nxemje ulse lekur interieri CARBON. posedon Tempomat (cruise control) ekran touch screen me opsion per kamer mbrapa( kamera kushton 30€ me ble ne kosov) gepekun airmatic. amortizera sport auspuh sport fellne 18 te mramat ma tgjona dritat xenon dritat mbrapa LED gjama te zeza klima dy sezonale regjistrim deri korrik 2016 nuk esht hipotek mund te perkthehet menjeherë ka shpenzime te vogla . bejm nderrim me golf 5 2.0 TDI 1.9 TDI TOUAREG 2.5 etj. me ndrrim ka tjeter qmim. (qmim i volitshem me cash). .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Pristina
049 182 534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »