SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 4motions
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
104714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin ne gjendje tmir vetura esht 4x4 tdi 2.0 6 shpejtsi 140ps Postuar nëpërmjet celularit. 049806603
Pa dagan
Informata rreth publikuesit
Valmir
Viti
049806603
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »