SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C5 2.2 Dizel
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Citroen C5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
104735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C5 2.2 Diel
Viti:2002
Klimatronik ABS Central Alarm Airbag etj.
I ardhur nga Zvicrra i padoganuar
Tel.+Viber.044226043
Informata rreth publikuesit
Albion
Fushë Kosovë
044226043
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »