SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Scenic 1.9 cdti
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
104740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Scenic 1.9 cdti
Viti:2006
Klim ABS Airbag Central etj
Ne gjendje shum te mir
Tel.+Viber.044226043
Informata rreth publikuesit
Albion
Fushë Kosovë
044226043
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »