SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 1.9 TDI
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
104744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 TDI
Viti:2001
Klim ABS Airbag Central
TE gjitha serviset e kryera
Ne gjendje shu te mir
Tel.+Viber.044226043
Informata rreth publikuesit
Albion
Fushë Kosovë
044226043
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »