SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volkswagen crafter 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Crafter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2008
ID e produktit :
104746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet volkswagen crelafter 2008 2.8 tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Mitrovice
049168742
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »