SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 407
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Karrige me Ngrohje, Rregullues Klime
ID e produktit :
104791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezhoja 407she ne gjendje te rregullt e pasur me abs dhe te gjitha te nevojshme . Ftojme kontaktues te sinqert!
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044 225 808
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »