SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,458
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
104802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golfi viti 2008 i regjistruar ne rksPostuar nëpërmjet celularit. Per info ne tel...044207040
Informata rreth publikuesit
Eroll
Lipjan
044778887
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »