SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes E Class
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
500
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2000
ID e produktit :
104812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes E-Class 270 CDI viti 2000.
Qmimi: 4500€ .
Për qdo informat kontaktoni në Numrin :044-185-423.

Ju Faleminderit .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urim
044-185-423
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »