SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford fiesta
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
104864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ford fiesta
naft 1.8
viti 2000
ngjyra. gri e hapur
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
hajri
Prishtinë
00355684105011
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »