SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes clk
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes CLK 230
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
23.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
104866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes clk kompresor 230 full sport viti i prodhimit 99 serija 2002 osht full extra fellne( kesnik tuning amg 18inc ) gom,a DUNLLOP te reja vetura posedon klima tronic ,ams .air bag .automatic tip tronic ,tempomat .nemje ne karika .karika elektrike etj nr tel 049683447
Informata rreth publikuesit
xeni_diti
049683447
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »