SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Psh shitet kamioni Iveco Magirus 13-130
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Iveco
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
1983
ID e produktit :
104868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prsh shitet Kamioni Iveco Magirus 13-130 viti 1983 ne gjendje perfekte per me shum info kontakto ne nr 044-287-408/045-590-643Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fehat
044-287-408/+37745590643
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »