SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C4 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
118
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
104887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen C4 viti 2005 , me 118.663 km te kaluara ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje investim te vetem , me guma te reja te dimrit dhe te veres.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rron
049/190/456
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »